Jdi na obsah Jdi na menu
 


LUSH: Koupelová bomba - Intergalactic

Ahoj,

Poslední dobou nebylo moc článků. Ne že bych snad neměla chuť psát, ale spíš jsem na to všechno nějak přes Vánoce neměla čas. Znáte to..Vánoce se skládaj z velkýho předvánočního úklidu, několik mezivánočních úklidů a jednoho závěrečnýho úklidu..a mezitím je dvouhodinový prostor pro dárky a večeři. Nojo, ale když ono to k těm Vánocům patří..ty velký přípravy. Ve všem tom shonu jsem prostě nestíhala psát, proto to teď všechno musím vynahradit.pc180109.jpg

Mám pro Vás teda další recenzi na koupelovou bombu z LUSH, nesoucí název Intergalactic. Už podle názvu je mi velmi sympatická. Přiznám se, že jsem ji už měla, ale to jsem ještě nepsala recenze, tudíž jsem neměla žádné fotky. Byla jsem s ní ale strašlivě spokojená, a proto jsem ji chtěla zrecenzovat kompletně i s fotkami.

pc180111.jpg

Je fakt neuvěřitelný, jak tahle bomba při rozpouštění připomíná vesmír. Hraje všema možnýma barvama a těch třpytek!

pc180117.jpg

Když se zadíváte do obrazců, které bomba vytváří, trochu připomínají galaxii, že?

pc180120.jpg

 

pc180125.jpg

Škoda, že Vám takhle přes blog nemůžu poslat vůni této bomby. Jednou to možný bude, to určitě jo, ale teď bohužel. Abych vám jí ale přiblížila, představte si mentol..spoustu mentolu. A teď si to spojte s těma všema barvama.

pc180131.jpg


pc180127.jpg

Z této bomby jsem já osobně moc nadšená. Byla to moje první bomba z LUSH a nedám na ní dopustit. Pokud jste ji ještě neměli a chcete zkusit něco nového, určitě Vám ji můžu doporučit. :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář