Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velikonoční novinky LUSH

Ahojky,

Vítám Vás všechny u nového článku, ve kterém se dozvíte, jaké novinky si pro nás LUSH připravil na Velikonoce. Upřímně, já Velikonoce beru jako svátek, kdy je volno, máme doma nějaké velikonoční sladkosti, beránka a podobně. Nijak extra Velikonoce neslavíme, spíš si je užíváme.

Velmi mile mě překvapilo, když mi LUSH zaslal balíček se třemi jejich novinkami. No, přiznám se, že mě to vážně nakoplo a musela jsem si objednat dalších šest produktů.

Chtěla bych říct, že tato kolekce je celá nahá, což v překladu znamená, že produkty nejsou baleny a prodávány v obalech. Vyjímkou tedy je, když si jej objednáte z e-shopu, kde vám musí produkty ze zákona zabalit. Jako vycpávku balíčku ale používají takové ty zelené polštářky, které ale nejsou plastové, nýbrž jsou kukuřičné. Pokud je tedy dáte pod vodu, krásně se rozpustí a vy tím nemusíte nic vyhazovat do odpadkového koše! Za mě naprosto geniální nápad.

 

Tak se pojďme společně podívat, čím nás LUSH překvapil. J

 

CO MI PŘIŠLO V BALÍČKU Z LUSH:

Free Rangers – koupelová bomba (modrá)

Tato koupelová bomba ve tvaru kuřátka, líhnoucího se z vajíčka mě opravdu potěšila. Přijde mi to hrozně roztimilé. Provedení je navíc takové, že vy vlastně můžete použít bombu jako celek a nebo si ji rozdělit na dvě vany. Já jí teda použiju asi spíš jako celek. Voní nádherně, připomíná mi to vůni Tutti Frutti. Cena za tuto bombu je 259kč (má 320g a je o hodně větší, než klasické bomby z LUSH, na které jste zvyklí).

p3050136.jpg

Wash Behind your ears – šampuk

Šampuk jsem nikdy nezkoušela, vůbec nevím, zda to bude dobrý. Za to ale vím, že to nádherně voní a ještě líp vypadá! Šampuk obsahuje citronovou silici a mrkvový olej. Vlasy by měly být zářivé. Jablečný ocet, který tento šampuk také obsahuje, pomáhá čistit a vyrovnávat vlasovou pokožku.

p3050135.jpg

Seven Deadly Spins – Bubble Spinner – koupelová pěna

Absolutně neodolatelná vůně bergamotu s kombinací třpytek! Tvar mi připomíná zlatonku. Bubble spinner znamená, že po stranách je skrz naskrz produktem taková tyčka, za kterou produkt držíte. Když napouštíte vanu a dáte jej pod tekoucí vodu, tak se bude točit a vytvářet přitom bublinky.p3050137.jpg

CO JSEM SI DOOBJEDNÁVALA:

Free Rangers - koupelová bomba (fialová)

Jak jsem již psala výše, jedná se o dvoudílnou bombu. Já upřednostním použití obou najednou, protože se přece jenom jedná o celek. :)

p1010064.jpg

Poisson D´avril - koupelová pěna

Jedná  se o koupelovou bombu ve tvaru rybičky. Voní úžasně po skořici. Tato pěna obsahuje zemitou absolue z větvičníku, která má zklidnit mysl a dostat tělo do relaxační pohody. 

p1010061.jpg

Golden Egg - krémová koupelová bomba

Vůbec nevím, co si mám představit pod pojmem "krémová" bomba. Nikdy jsem ji neměla, takže jsem celkem hoodně zvědavá. Ale málokdo může říct, že měl v ruce zlatý vejce.  

p1010062.jpg

Which came first? - koupelová bomba

Which came first (nebo-li "co bylo dřív") je koupelová bomba ve tvaru vejce (mají dva druhy), která má vevnitř (co jsem pochopila teda) žloutek. Takže vy ji jakoby rozklepnete o vanu a vypadne z ní žloutek, který se pak rozpustí společně jako zbytek vajíčka. To je podle mě úplně super originální nápad a už se těším až ji vyzkouším. Voní jednoznačně po citrónech a grapefruitech a je to fakt bomba vůně!

p1010063.jpg

April Showers - koupelová bomba

Bomba ve tvaru mráčku, která obsahuje kakové máslo, jež bude krásně hydratovat pokožku. Dále obsahuje cypřišovou a cedrovou silici, takže vůně taková zvláštní. Já úpřímně na vůni dřeva moc nejsem, ale dám tomu šanci. :)

p1010060.jpg

Cream Egg - koupelová pěna (mramorované)

Další a poslední produkt, který jsem si objednala je koupelová pěna s názvem Cream Egg. Mají tři druhy..s puntíkama, s kruhy a pak třetí..mramorový vzor. Ten jsem zvolila já. Moc se na tuto pěnu těším, jelikož září barvama. Voní čokoládovo-mátově, což je na koupelovou pěnu trošku neobvyklá kombinace.

p1010059.jpg

 

Doufám, že se Vám tento článek líbil, budu opravdu moc ráda za Vaše komentáře a aktivitu.

Zároveň bych Vám chtěla říct, že chránit planetu je velmi důležité. Samozřejmě, že člověk si kupuje věci, které nejsou pro planetu příliš zdravé. Nicméně LUSH je úžasná příležitost vyzkoušet něco prospěšného. Jedná se o kosmetiku netestovanou na zvířatech, veganskou a navíc tato kolekce je celá bez obalů! Šetrnější kosmetiku k životnímu prostředí neznám, a i přesto, že zkouším spoustu značek - bohužel i ty, které ještě nepřešly na netestování na zvířatech, tak se vždycky hrozně ráda k LUSH kosmetice vrátím.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář