Jdi na obsah Jdi na menu
 


Voňavý balíček z LUSH

Ahojky všem!

Jsem moc ráda, že pro Vás mohu napsat další článek. Tentokrát se budu chlubit, protože mi přišel krásnej a voňavej balíček plnej vánočních novinek z LUSH!

Přišli mi teda čtyři produkty..všechny Vám teď postupně ukážu a trochu popíšu. Z nějakých už pár dojmů mám, protože jsem je už stihla vyzkoušet (třeba 2x nebo 3x), takže už nějaký názor mám. Ovšem úplné recenze na produkty se dozvíte, až si budu stoprocentně jistá. J

PRODUKT ČÍSLO JEDNA: Koupelová želé bomba – Snow Fairy
Ááááách..cítíte z toho už ty Vánoce? Jenom z toho názvu? To je prostě boží. Tahle bomba voní jako cukrová vata. Taky i tak trochu vypadá. Hrozně se těším až se budu matlat v tom růžovým želé!!!

img_4066.jpg

 

 

 

 

 

 


 

 

PRODUKT ČÍSLO DVĚ: Znovupoužitelná pěna do koupele – The magic of Christmas
Zas ten krásnej název..kouzlo Vánoc. Tahle nádherná hvězda plná třpytek má ve vaně vykouzlit spoustu pěny. Ještě jsem ji nezkoušela, ale každopádně jsem na ní hooodně zvědavá. Zajímavostí je, že voní po skořici a bio hřebíčku, které stimulují krevní oběh.
I LiLi k ní neustle čmuchala, takže bude asi fakt dobrá!

img_4065.jpg

 

 

 

 

 

 


 

 

PRODUKT ČÍSLO TŘI: Nahatý tělový krém – Once Upon a Time
Tak tohle jsem teda už zkoušela a jako musím říct, že teda fakt dobrý. Jedná se o nahatý produkt. Zkoušela jsem ho, když jsem vylezla ze sprchy. Vzala jsem ho do ruky a ihned se mi začal rozpouštět v rukou. Má strašně silnou olejovou texturu. Ale takovou tu, u který si řeknete, že ten olej zbožňujete a ne, že se lepíte nebo vám to není příjemný. Voní nádherně po jablkách. Ale víc Vám řeknu v recenzi.

img_4058.jpg

 

 

 

 

 

 


 

 

PRODUKT ČÍSLO ČTYŘI: Nahatý sprchový gel – Twilight
Fialová lahvička bez obalu. Je to strašně roztomilý. Voní nádherně po levanduli a je to opravdu taková relaxační vůně. Levandule má, jak je všeobecně známo, velmi uklidňující účinky pro pokožku. Taky jsem tento produkt již zkoušela a je super. Za mě opravdu výborný nápad. Jenom je trošku opatlaná vana, nicméně to napravíte nějakým talířkem, u kterého pak zjistíte, že na té vaně vypadá i hezky. Zase víc informací povím v recenzi, až budu mít těch dojmů víc.
J

img_4059.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář