Jdi na obsah Jdi na menu
 


URBAN DECAY: Distortion paletka

Ahoj!

Vítám Vás u dalšího článku. Tentokrát bych se s Vámi moc ráda podělila o  mé dojmy z relativně „nové“ paletky od Urban Decay, nesoucí název Distortion.

Jak je asi na první pohled jasné, Urban Decay prostě ví, jak dělat originální paletky. Když se na ní podívám, tak se mi hnedka vybaví bláznovina. Ale jako v dobré slova smyslu samozřejmě. Jak paletka hází ty odlesky, to je fakt mazec. Podle mě je to jeden z nejpovedenějších obalů paletky, které jsem zatím od Urban Decay viděla.

p3180171.jpg

Když vidím rozpoložení barev v paletce, tak si myslím, že taky není úplně marný. Nahoře v první řadě máte holografické stíny, které budou vypadat luxusně třeba na černém podkladu. Když jsem je ale zkoušela na oko, tak jsem úplně nadšená nebyla. Takže pro mě je první řada použitelná spíš v kombinaci s černým stínem. Trochu mě zklamaly, protože jsem čekala jak budou brutálně zářit a házet odlesky a ono úplně nic moc. Asi jsem od toho čekala trochu víc.

p3180173.jpg

Pokud ale hrábnu do druhý řady, kde jsou stíny taky metalický, ale spíš se jedná o tmavé odstíny, tak už je to trochu veselejší. Hodně se mi líbí ta oranžová, to je pecka. Pak ani ta modrá není úplně špatná. Rozhodně není potřeba ani moc tlačit a barvy jsou krásně pigmentované. Na rozdíl od první řady vůbec nepráší. Ta první řada je taková trochu prašivější, ale není to taky nic hroznýho.

p3180175.jpg

No a poslední tu máme třetí řadu, kde převažují zase takové tmavé stíny. Hodně se mi líbí matná šedá. To je taková myší šedá a opravdu vypadá krásně. Potom ta černá je taky pecka. Třeba pod oko na zvýraznění linky bude moc hezká. Tahle řada taky nepráší a je velmi hezky pigmentovaná. Celkově se s ní pracuje opravdu hezky.

p3180176.jpg

 

Pokud mám celkově zhodnotit paletku, tak je to lepší průměr. Trochu jsem zklamaná z té první řady, ale pak si ve finále říkám, že když jí budu chtít použít, dám jako podklad černou z té třetí řady a pak přes to prdnu jeden z holografických stínů. Jako jo, pracovat se s ní dá.

p3180172.jpg

Hodně se mi líbí, že to jsou všechno dobře použitelný a kombinovatelný barvy. Jo, že k tomu ani nepotřebujete jinou paletku, ale dokážete se nalíčit s touhle jednou. Obal boží, obsah by mohl být lepší. Celkově je to ale prostě hezká paletka. J

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář