Jdi na obsah Jdi na menu
 


YES or NO: Rimmel rtěnky Stay Matte

Ahoj!

Určitě všichni víte, že jsem měla to obrovské štěstí a vyhrála jsem soutěž o zásobu kosmetiky na rok od značky Rimmel London. Každé dva měsíce mi bude chodit balíček plný jejich kosmetiky. První už přišel a s ním i nové rtěnky Stay Matte. Hned všechny odstíny. Tak jsem je pro vás všechny vyzkoušela a tady Vám nesu čerstvé recenze na všechny odstíny! :)

Odstín č.710 - Latte to go
Jak říká název..barva opravdu hodně připomíná latte. Nicméně na mých rtech je, vzhledem k mé světlé barvě pleti, celkem nevýrazná. Celkově ale drží opravdu hezky, ani nedělá na rtech hrudky.

pc250247.jpg   

 

Odstín č. 210 - Rose & Shine
Tahle je hrozně boží..panebože..to je tak nádherná barva. Krásně nositelný odstín a opět se nanášela krásně. Co se výdrže týče, tak tyhle rtěnky nejsou kdovíjaký zázrak, ale mě vydržela tři hoďky v pohodě, aniž bych ji musela jakkoliv opravovat.

pc250250.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odstín č. 850 - Shadow
Ač jako fakt nejsem na takovýhle extrémní barvy, tak mi tato přijde celkem i nositelná. Je to samozřejmě pro odvážlivce, ale stačí chvilka a i člověk, který tyto barvy nenosí, si na ni zvykne.

pc250255.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odstín č. 200 - Pink blink
Nude odstíny jedou a tento s příměsí oranžové je fajn. Tyhle barvy já můžu, nosím je skoro pořád, protože jsou krásně přirozený.

pc250264.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odstín č. 700 - Be my baby
Tahle barvička mi upřímně moc nesedla, celkově vůbec se mi nelíbí její karamelový podtón. Moc jsem se v ní necítila.

pc250265.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odstín č. 110 - Blush
Za to tahle byla zase úplný opak..prostě..dejte mi nude odstín a já vás budu milovat. Celkově je kolekce Stay Matte zaměřená spíše na ty nude odstíny, protože hodně převažují nad ostatními. Ale za mě to Rimmel udělal dobře, protože se jim prostě povedly.

pc250272.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odstín č. 100 - Pink Bliss
Další nude odstín..mám se opakovat? Podívejte se, jak to úžasně vypadá, vždyť je to boží!!!

pc250280.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odstín č. 500 - Fire Starter
Tahle červená..panebože! Ten název ji úplně přesně vystihuje a je neuvěřitelná. Je to taková ta elegantní červená, kterou si vezmete třeba k černým šatům. Bomba!

pc250285.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odstín č. 800 - Midnight
Tahle Midnight..furt na ní nemám moc názor. Barva je to krásná, ale přijde mi, že moc jako nekryje na rtech. Když jsem ji nanášela, tak se mi s ní úplně dobře nepracovalo.

pc250286.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odstín č. 600 - Coral Sass
Tahle lososová barva není vůbec špatná, ale myslím si, že se ke mně nehodí. Nebylo to úplně ono.

pc250290.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odstín č. 830 - Blue iris
Modrá..řeknu vám, že tahle pro mě byla snad větší extrém, než ta šedá. Tato mi přijde mnohem odvážnější a asi bych s ní jen tak někam nešla. S tou šedou ale klidně jo.

pc250292.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odstín č. 840 - Pitch Black
Na této černé je vidět tu kryvost, kterou jsem měla na mysli u Midnight. Prostě mi přijde, že moc nekryje.

pc250296.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odstín č. 810 - Plum this show
Toto je úžasný odstín, nositelná barva, ale hrozně mi hrudkovatěla. Nanášela jsem ji asi třikrát a i tak můžete nějaké hrudky vidět. Nevím, jestli jsem měla zrovna nějaký špatný kus, ale tahle byla konzistencí úplně jiná, než ty ostatní.

pc250298.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pokud mám celkově tyto rtěnky zhodnotit, podle mě jsou to jedny z nejlepších a nejpovedenějších rtěnek za uplnynulý rok. Hlavně co se týče NUDE odstínů. Samozřejmě, že nějaké chyby mají. Ale prostě od rtěnky za 200kč nemůžete čeat, že se bude chovat jako rtěnka za 500kč. To prostě nejde. Ale na drogerii je to úctyhodný výkon.

Jestli nad nima uvažujete, tak je určitě zkuste, protože jsou fajn. Všechny jsou příjemně voňavé, což je plus! A povětšinou se s nimi pracuje hezky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář