Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZKOUŠÍM: CATRICE HD LIQUID COVERAGE MAKEUP

Ahojda!

Tak mám pro vás dnes další žhavý článek, ve kterém zkouším různé produkty. Jsem ráda, když i Vy můžete vidět, jak některé produkty fungují. Alespoň uvidíte, zda vám stojí za koupi, či ne.

Myslím si, že makeup od Catrice nemusím nijak představovat, protože ho jistě znáte všichni. Jakmile totiž řeknete slovíčka makeup a Catrice, tak si všichni vybaví tu krásnou skleněnou lahvičku s kapátkem. Musím říct, že mě teda balení fakt nadchlo. Kdybyste ho neznali a nevěděli kolik stojí, tipovali byste že do 300,- korun? No já teda vůbec. Hlavně bych nechápala, že je z drogerie. Ne opravdu, co se týče vzhledu, tak vypadá hodně luxusně.

Co se týče funkce makeupu jako takového, tak je podle mě vynikající. Já jsem dříve používala nějaký makeup od Rimmel London, ale tohle..tohle mi vzalo dech. Makup od Catrice nemůžu s tím svým minulým ani trochu srovnávat. Je úplně jiný ve všem. Konzistence, barva, krycí funkce..zkrátka všechno.
Abych to trochu rozebrala – to bych asi měla když je to recenze, tak si myslím, že co se týče barev, tak mají velký výběr a určitě vám nějaká barva padne. Mají takový opravdu přirozený odstíny. Já mám i korektor od Catrice a ten mám třeba o jeden odstín světlejší, protože používám korektor i trochu jako rozjasňovač nebo spíš projasňovač.

 

obrazek-1.png


Co se týče konzistence, tak se makup jeví jako hodě tekutý. Což on je, ale jenom do doby, než ho začnete roztírat. Potom mi přijde, že jakoby rychle na tom obličeji tuhne – nevím, jestli podle tohohle úžasnýho popisování poznáte co myslím, ale doufám, že jo. Zkrátka a dobře, pro mě je tahle funkce rozhodně výhodou, protože když mám makeup na sobě třeba 4 hodiny, tak se mi neleskne pleť. Nechápu jak je to možný. Jakýkoliv jiný makeup mi dělal lesk během hodiny, ale tenhle prostě ne. Nevím jestli je v tom nějaký poklad nebo se mi změnila pleť, každopádně mě to baví.

obrazek-2.png


No a poslední tu ještě máme krycí funkci, která mě mile překvapila. Kryje myslím si opravdu skvěle, což už si koneckonců můžete všimnout na fotkách. J

obrazek.png

Já se teda tohoto makeupu jen tak nezvdám J

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář