Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zkouším: Color Stop Fluid - TREND IT UP

Ahoj!

Vítám Vás všechny u nového článku. Dnes se společně podíváme na to zda a jak funguje Color Stop Fluid od značky Trend It Up. Jak jistě všichni víte, tuto značku můžete koupit pouze v drogerii DM. Patří k levnějším značkám a já jsem již vyzkoušela několik produktů. Nyní se spolu podíváme na tento.

Color Stop Fluid je vlastně ochrana nehtové kůžičky. Holky, určitě to všechny znáte. Lakujete si nehty, ale prostě přetáhnete a pak to vatovou tyčinkou chcete odlakovat. V tu chvíli se ale dotknete barvy na nehtu a máte to zase odlakovaný, no prostě hrůza..co Vám budu povídat. Ale od těchto problémů nás má tenhle zázrak osvobodit. Můžete začít přemýšlet, zda v mém testu uspěje, či nikoliv. :-)

Teď už samotný proces.

1) Jako první naneseme Color stop v blízkém okolí nehtu.

img_3140.jpg

 

 

 

 

 

 

2) Poté necháme zaschnout.

img_3142.jpg

 

 

 

 

 

 

 

3) Teď si hezky v klidu nalakujte nehtíky a nechte barvu důkladně zaschnout.

img_3148.jpg

 

 

 

 

 

 

4) Tak a hotovo, nalakováno. Nejlepší je, že se nemusím bát přetáhnout, boží!

img_3150.jpg

 

 

 

 

 

 

5) Tak..a teď můžeme sloupnout bezbarvou ochranu nehtové kůžičky..tedy Color stop fluid, který jsme nanesli na začátku. :-)

img_3151.jpg

 

 

 

 

 

 

6) Tak a hotovo. Ve finále to vypadá opravdu dobře. 

img_3152.jpg

 

 

 

 

 

 

Závěrem musím říct, že mě tahle věcička teda strašně překvapila. Nečekala jsem, že to bude takhle fungovat. Jsem nadšená. Rozhodně budu používat. Všem, kteří uvažujete, že si zajdete do DMka a koupíte si Color stop fluid od značky Trend It Up, tak do toho rozhodně jděte. Stojí 99,- což je naprosto úžasná cena. Fakt mazec. Jděte a kupte si to! Musíte to zkusit na vlastní nehtovou kůžičku!! :-)

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář