Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZKOUŠÍM: LUSH - koupelová bomba Love Boat

Ahoj!

Vítám Vás u nového článku! Tentokrát si navodíme trochu Valentýnskou náladu, protože jsem byla v prodejně LUSH v Palladiu, kde už měli Valentýnskou kolekci, a tak jsem hned něco nakoupila. Já Vám teď ukážu, jak vypadá bomba Love Boat.

p1210002.jpg

Vzhledově je úplně rozkošná, spojení barev bílé, růžové a modré je dokonalé. Prostě romanťárna!! Nemluvě o vůni, ta je přímo okouzlující! Dovedu si představit, že vůni této bomby bych používala jako parfém. Když otočíte loďku vzhůru nohama, uvidíte tam miniaturní srdíčka, což mi přijde nehorázně roztomilý.

p1210005.jpg

Hm, hm, hm..k čemu tam ty srdíčka asi budou žejo? No máte jich pak plnou vanu!!

p1210012.jpg

Celkově se jedná o jednu z větších bomb. Ve vaně se rozpouštěla pomaličku třeba fakt 10 minut, což si myslím, že je super, protože si to krásně užijete. Není to za minutu pryč.

p1210013.jpg

Líbí se mi, strašně moc se mi líbí, protože je to zase něco jiného, než pořád kulaté bomby. Konečně je to zase taková živější kolekce. LUSH by měl podle mě dělat právě víc takovéhle živější bomby. S příchodem jara by to mohli bejt narcisky, kytičky a podobně. S podzimem zase listy. Bylo by to určitě super!

p1210015.jpg

Úplně upřímně a bez obav Vám řeknu, že já LUSH naprosto zbožňuju. Nejenom za jeho originalitu, ale za to, že je 100% přírodní. Je to hlavně proto, že žádná z jejich surovin, které používají na tyhle úžasy, není testovaná na zvířatech.

p1210022.jpg

Za tuhle Valentine kolekci fakt díky moc! Vy všichni, kdo si chcete něco koupit, určitě kupte,protože to fakt stojí za to. A říkám to od srdce, ne z donucení nebo placené spolupráce!

Tak zas někdy příště, ahoj!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář