Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lapač na zlé sny

Ahojky,

Před pár dny mi přišel balíček a byly v něm dva nádherné lapače na zlé sny od Lapacella. Byla jsem překvapená, jak jsou precizně udělané, opravdu krása. Tak jsem si řekla, že se s Vámi podělím o pár foteček..a na závěr mám i menší překvápko. Tak koukejte článek pořádně dočíst! J

img_3559.jpg

 

 

 

 

 

 

img_3565.jpg

 

 

 

 

 

 

Jak jsem již psala, přišly mi dva lapače od značky Lapacella. Mimochodem slečna, co lapače vytváří, je obrovská sympaťanda. Jeden lapač je větší, krásně porcelánově bílý. Druhý je do modra a o maličko menší, než ten bílý. Pokud jste z okolí Liberce, tak se můžete jít podívat na lapače i do prodejny Flower Box, která sídlí v Sokolské ulici v Liberci.

img_3569.jpg

 

 

 

 

 

 

Ceny za lapače jsou také přijatelné. Přece jenom vás to ochrání od zlých snů, tak to nemůže být zadarmo J .

img_3582.jpg

 

 

 

 

 

 

A že o lapačích nic nevíte? Že je vídáte jenom na fotkách a nevíte vlastně ani k čemu slouží a jak? To je naprosto jednoduché! Lapač je původem indiánský amulet pro lepší spaní, který se může lišit barvou i velikostí. Každá barva lapače má jiný význam:
Bílý lapač => je symbolem čistoty, jasnosti, nevinnosti, perfekcionismu a touhy po dokonalosti. Napomáhá přemýšlení, posiluje a očisťuje.
Černý lapač => Pomáhá nám neuzavírat se do sebe a neztratit se v neklidném světě. Jeho symbolem je pevnost a nekonečno.
Červený lapač => Symbolizuje krev, pohyb, vitalitu, energii a dodává nám odvahu. Zahřívá a probouzí životní energii. Podporuje imunitní systém a pro vzletné povahy působí jako pevná půda pod nohama.
Fialový lapač => Duchovno a srdečnost je jeho symbolem. Působí na centrální nervový systém a vyvolává spánek. Přináší nám inspiraci, pokoru a napomáhá nám k meditaci. Pozor! Zklidňuje také hyperaktivní děti!
Hnědý lapač => Symbolem je trpělivost a spolehlivost. Dodává klidnou a stálou energii, je barvou zdravého rozumu.
Modrý lapač => Vyjadřuje pocit svobody, napomáhá k inspiraci pocházející z našeho nitra. Představuje opatrnost, rozvážnost a nečinnost. Vyjasňuje a rozšiřuje duši. Propojuje srdce a rozum.
Oranžový lapač => Symbolem je optimismus a mládí a radosti ze života. Vzbuzuje v nás zvědavost po dobrodružství. Dodává životní radost a sílu, pohlcuje negativní energie.
Růžový lapač => Symbolem je něha, jemnost a romantická láska. Zároveň také nezralost a naivita. Prozrazuje sentimentalitu a jemnost.
Tyrkysový lapač => Symbolizuje svobodnou duši. Podporuje sebevědomí, fantazii a spontánnost. Tiší pocit hladu a je proto vhodný při dietách.
Zelený lapač => zelená je barva přírody, rovnováhy, klidu a naděje. Působí tedy uklidňujícím dojmem. Představuje kreativitu. Léčí a dává nám pocit vyrovnanosti, harmonizuje nervovou soustavu.
Žlutý lapač => žlutá je jednoznačně nejjasnější teplá barva s povzbuzujícím a rozveselujícím účinkem. Je symbolem moudrosti a vysoké inteligence. Podporuje myšlení a oživuje paměť. Učí nás asertivitě a umět vytvářet svůj názor.

img_3560.jpg

 

 

 

 

 

 

To je co? Taky jsem do nedávna nevěděla, že každá barva má svůj význam.

Lapače si také můžete věšet na různá místa podle toho, co chcete, aby dělali, ale to už si určitě můžete vygooglit.

Pokud byste měli zájem o nějaký z lapačů – slečna jich má mnohem víc! A má jich spousty! Kontaktujte ji například na Instagramu, kde je jako _lapacella_. Navíc tam má hromady fotek, ze kterých si ani nebudete moci vybrat.

Ale ještě to není vše..mluvila jsem o překvápku. Tak tady ho teda máte!
Vyhlašuji totiž soutěž o modrý lapač snů! Mrkněte na instagram!

img_3562.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář