Jdi na obsah Jdi na menu
 


LUSH: Koupelová bomba - The Experimenter

Ahoj!

Je půlka měsíce a já vám přináším první recenzi na jeden produkt z LUSH. Pokud jste četli článek LUSH: Poznejte jeho výjimečnost, tak víte o co se jedná, pokud ne, doporučuji tento článek přečíst. :)

img_3331.jpg

 

 

 

 

 

 

Rozhodla jsem se, že budu každý měsíc recenzovat jeden nebo dva produkty z LUSH. Chci, abyste poznali v čem jsou výjimečné. První zrecenzuji koupelovou bombu, ty zná z LUSH snad úplně každý. Koupila jsem si bombu s názvem The Experimenter. Jedná se o nádhernou svěží vůni a souhru barev a třpytek.

img_3338.jpg

 

 

 

 

 

 

Musím říct, že mě hrozně mile překvapilo to, že jakmile jsem vešla do prodejny LUSH v Paladiu, tak se mě ujala moc milá slečna a věnovala se mi. Krásně o těch produktech vyprávěla a já z ní cítila opravdový zájem a zápal do toho, co dělá. Opravdu o čem mluvila, o tom věděla. Já jsem jenom zírala, protože s tímhle jsem se opravdu hodně dlouho nesetkala. Ale to odbočuju od produktu, tohle byl jen takový můj osobní postřeh.

img_3339.jpgimg_3340.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Přiznám se, že já pokaždý, když mám použít koupelovou bombu, dělám z toho takový trochu ceremoniál, který trvá asi hodinu. Pečlivě si bombu vybalím, potom si přečtu složení (jsou to stejně jenom cizí slova, kterým nerozumím, ale člověk se pak cítí hrozně důležitě) a nakonec pěkně očuchám, pokochám se a všechno nafotím!  Teprve potom jdu bombu hodit do vany. Prostě takovouhle věc člověk nepoužívá denně, tak si to musím pořádně užít.

img_3347.jpgimg_3349.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Co se týče vůně a celkového dojmu, tak The Experimenter mi přijde hodně vydařenej. Už na pohled vás láká svojí pestrobarevností a svojí žhavou vůní. Když jsem jí ale hodila do vany, tak jsem možná čekala něco malinko víc. Expozi barev, ohňostroj, něco takovýho prostě. Je teda ale pravda, že vanu jsem měla plnou třpytek ještě následjící dva dny :D. le to k tomu zkrátka patří. Zatím jí můžu porovnávat jenom s bombou Intergalactic, která třeba není zase až tak barevná na pohled, ale ve vaně udělá větší show.

img_3351.jpg 

Ale závěrem bych ráda řekla, že jo. Jo, jako že bych si jí s radostí a potěšením koupila znova. Sice mě tady třeba neuchvátil ten samotný efekt výbuchu ve vaně, ale za to teda vzhledově a čichově bomba obstála na 200%. Takže jo, myslím si, že se k ní ještě někdy dostanu.

 

 

 

img_3352.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář