Jdi na obsah Jdi na menu
 


LUSH: Koupelová ŽELÉ bomba - Secret Arts

Ahojky!

Tak dnes vám ukážu první z mých podzimních novinek z LUSH. Moje nejoblíbenější produkty z LUSH jsou jednoznačně bomby, takže si dneska ukážeme, jak vypadá taková ŽELÉ BOMBA!

img_3647.jpgimg_3649.jpg

Co vlastně znamená želé bomba? Je to naprosto jednoduchý. Když se bomba rozpouští ve vodě, tak se z ní pomalu a jistě stává želé. Neočekávejte, že celá vaše vana bude najednou plná želatiny, to ne. Jsou to takové kousíčky, které když si rozmatláte po těle, tak vám krásně hydratují pokožku.

img_3657.jpgimg_3664.jpg

Bomba Secret Arts obsahuje silici z brazilských pomerančů, skořicovou silici a esenciální olej z mandlí. Takže vůně je naprosto dokonalá.

-.jpg--.jpg

Bomba je tmavě šedá a uvnitř skrývá růžový poklad. Samozřejmě převažuje šedá, ale ta růžová to tak hezky zpestří.

----.jpg-------4.jpg

Je teda trochu zvláštní napustit si vanu plnou čisté a průzračné vody. Pak do ní hodit bombu, čekat až se rozpustí a vlézt vlastně do úplně černé vody ještě s nějakýma kouskama želé. Ale jako neodoláte, nakonec tam vlezete..co vám budu povídat. Nakonec jste rádi, že jste do té vody vlezli, protože..protože to za to prostě stojí. Ta vůně, koneckonců pak i ta barva není špatná a začne se vám líbit. Ale hlavně to želé..hrozně vás to láká si to želé rozpatlat po těle. Do toho ta úžasná vůně skořice.

256325----.jpg

 

 

 

 

 

 

Pokud jste stejnej typ jako já, že se rádi rochňáte v barevný a voňavý vaně..tak tuhle bombu rozhodně vyzkoušejte!:)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář