Jdi na obsah Jdi na menu
 


RECENZE: Scrub Mark

ČAUKY!

Ruce nahoru, kdo z Vás slyšel o tomhle zázraku, a řekla bych i letošnímu hitu? Jedná se o tělový a obličejový peeling značky Scrub Mark. Měla jsem tu úžasnou možnost ho vyzkoušet a hrozně moc za to děkuju, protože jsem díky tomu poznala další úžasný a kvalitní produkt.

img_2729.jpgimg_2731.jpg

Výhoda číslo jedna: JE PŘÍRODNÍ! Což znamená, že na sebe nepatláte žádný chemický blbůstky a všechno co je ve Scrubu obsaženo je pro Vaše tělo přirozené a správné!

img_2732.jpg

 

 

 

 

 

 

Výhoda číslo dvě: KRÁSNÝ BALENÍ! Copak není milý, když to přijde v takový krásný krabici, krásně vystlaný a nachystaný? Je to tak roztomilý!

img_2737.jpgimg_2738.jpg

Výhoda číslo tři: ÚŽASNÁ VŮNĚ! Proboha, já bych to vždycky nejradši celý snědla. To je tak, když milujete kafe. Navíc zkouším kokosový a tea tree s jojobou. A ten kokos! Ten je!

Výhoda číslo čtyři: VÍTE, CO MÁTE DĚLAT! Protože vzadu je všechno krásně vysvětlené. 

img_2744.jpg

 

 

 

 

 

 

A výhoda číslo pět: PEELING JE PRO NAŠE TĚLO NESMÍRNĚ ZDRAVÝ! Zabraňuje totiž tvorbě strií, ale i celulitidy. Navíc tato značka vyrábí peeling i pro muže! To je úžasný! Peeling by se měl ideálně provádět 2-3x týdně, aby byly znát výsledky.

 

Takže stručně řečeno, pokud se už nemůžete dívat na instagramu na všechny ty blogerky, youtuberky a ostatní holčny, jak se fotí se Scrub Mark..no tak ho zkuste taky! Protože to za to stojí! Více informací se dozvíte na internetových stránkách http://www.markscrub.cz . Celý tým je velmi vstřícný a moc rád Vám odpoví na jakékoliv otázky ohledně Scrubu! Je to zázrak tahle věc! Naprosto jsem se do ní zamilovala!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář