Jdi na obsah Jdi na menu
 


RECENZE: Slupovací černá maska Pilaten

ČAU AHOJ!

Asi jste už všichni viděli u mě na instagramu (@blog.myhappydiary) nebo i jinde na internetu černou slupovací masku od značky Pilaten. Kdo ji ale neviděl, tak Vám ji trochu představím.

17269722_1434643069888306_299496732_o.jpg

 

Ve spolupráci se značkou PILATEN (www.maskapilaten.cz) jsem dostala na vyzkoušení již zmiňovanou Black Mask. E-shop maskapilaten.cz se specializuje na účinné kosmetické výrobky Korejské značky Pilaten. Tato značka je známá především pro její super efektivní černou masku, která zázrakem odstraňuje černé tečky.

 

 

 

 

Na e-shopu nenajdete ale pouze černé masky. Najdete tam například štětce na nanášení pleťové masky. Dále mají v nabídce kolagenové masky na rty nebo balení 3v1, kde najdete čistící vodičku, černou masku a regenerující toner. 

Hlavně se nelekejte cen! I když tyto masky nejsou zrovna nejlevnější (balení v tubě vyjde na 379Kč), berte v potaz, že jsou opravdu z těch nejkvalitnějších zdrojů jako je například bambusové uhlí. V černé masce je také spoustu vitamínů, takže za tyto peníze si kupujete opravdu kvalitu!!

No a teď už k mé osobní zkušenosti. Já sama tak úplně na černé tečky netrpím, ale chtěla jsem vyzkoušet mého přítele. Co si budeme povídat, chlapi prostě černé tečky tolik neřeší, a proto jich povětšinou mají o něco více než ženy. 

Nos jsme tedy trochu navlhčili teplou vodou, aby se póry krásně otevřely a pleť se uvolnila. Nanesla jsem masku a nechala 20 minut zaschnout. Po dvaceti minutách jsem jí sundala a výsledek byl naprosto ohromující! Nevěřila jsem svým očím! "Jako cože? Ono to vážně takhle funguje?" ..divili jsme se a civěli s otevřenou pusou. Ale jo! teď se o to s Vámi můžu podělit a říct: "Opravdu to funguje, musíte to vyzkoušet!". 
Takže pokud se třeba rozhodujete jestli to zkusit, tak rozhodně ANO! Budete nadšení! www.maskapilaten.cz !!!!!

 

img_2592.jpg

 

Před použitím masky důkladně omyjte obličej a vysušte. Doporučuji hodně navlhčit teplou vodou, ať se pleť krásně otevře. 

 

 

 

 

 

img_2596.jpg

 

 

Naneste masku a nechte 20 minut působit.

 

 

 

Po sloupnutí už se jenom divte, že to opravdu funguje, protože JO, prostě to funguje. Je to malej zázrak!! OBJEDNÁVEJTE NA WWW.MASKAPILATEN.CZ

img_2597.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář