Jdi na obsah Jdi na menu
 


Toaletní stolky + ukázka mého stolku

AHOJ! Vítejte :-)
Pokud mě sledujete na instagramu, určitě jste si všimli, že jsem si pořídila toaletní stolek. Hrozně dlouhou dobu jsem otravovala přítele, že ho nutně potřebuju (podotýkám nutně). Obdivuju ho, že to semnou vydržel. Nicméně, můj sen se splnil a já jsem stoleček pořídila. Dlouho jsem se rozhodovala, zda se mi vůbec hodí do bytu a jestli mě neomrzí ho mít. Když ale dorazil, tak moje první myšlenka byla: "Tak tohle mě nikdy neomrzí!". 

K pořízení stolku jsem si vybrala firmu Toaletní stolky ( https://www.toaletni-stolky.cz/sk ), kterou určitě znáte, pokud se o tyhle věci zajímáte. Podle mě je to asi nejznámější firma u nás i na Slovensku, zabývající se prodejem toaletních stolků a podobných pokladů. Už od začátku jsem věděla, že můj toaletní stolek bude od této firmy. Ovšem to jsem ještě nevěděla co mě čeká. Já jsem takový typ osoby, který potřebuje mít všechno do detailů zjištěný, naplánovaný a všechno do sebe musí zapadat. Teď se asi trochu nabonzuju, ale opravdu to, jak jsem bombardovala celý tým této firmy různýma otázkama a oni mi opravdu na každou pečlivě odpověděli, to je prostě neuvěřitelný. Asi nikdy jsem nezažila tak obrovskou schopnost komunikace se zákazníkem, jako tady. Jen Vám chci říct, že všechno je o komunikaci. Nebojte se zeptat na co potřebujete. Ověříte si tím, jaká firma ve skutečnosti je, jak se chová celý tým. Ono se to při té koupi celkem dost odrazí na výsledku. Jaký z toho celkově budete mít pocit a tak. Je důležité, abyste byli spokojení zákazníci, ale to si všechno určuje ta firma. Pokud s Vámi nebudou komunikovat, rozhodně to není to pravé. 

No ale posuneme se trošku dál. Věděla jsem, že chci stolek Marie Therése, který je prostě kouzelný <3. Koukám na něj a rozplývám se. Není tohle láska?..zase odbočuju. Na https://www.toaletni-stolky.cz/sk naleznete ale mnohem víc stolečků! Například trochu větší se třemi zrcadly s názvem Marie Antoinette. Mají fakt kouzelný názvy <3. Ovšem pokud máte raději modernější stolky, tak se Vám bude líbit spíše Diana de Poitiers nebo Agnés Sorel.
To ale není všechno, co tato firma nabízí! Mají taky naprosto bombastický stojací zrcadla! Jo! Přesně takový ty, který stojej na zemi a vy se v nich vidíte úplně celá, přitom nezaberou skoro žádný místo! Takový ty klasický zámecký!
Taky mají naprosto úžasný šperkovnice! Mně osobně se nejvíce líbí šperkovnice Emma a Adelise. Jsou prostě nádherný a pro každou holku je tohle potěšení na duši.

No a teď už Vám konečně ukážu, jak vypadá můj nádherný toaletní stoleček s okouzlujícím názvem Marie Therése <3

img_2748.jpg

img_2749.jpg

Ten stoleček je prostě nádhernej a já jsem hrozně pyšná na to, že ho mám <3.

img_2751.jpg

img_2753.jpg

Ty květinové detaily jsou nádherné. Miluju květiny a na tohle se nemohu vynadívat.

img_2755.jpg

Ke stolečku jsem dostala dva rozdělovače do šuplíku, tak jsem je tam hned dala. Vypadá to krásně.

img_2758.jpg

img_2759.jpg

Tuhle židličku jsem si zamilovala na první pohled. Je krásně měkkoučká, takže na ní sedím, i když zrovna nutně nepotřebuji být u stolečku. Ale prostě..růžička i na židličce? No to je užasný!

Takže co bych závěrem řekla? Že pokud si přejete toaletní stoleček, tak si ho určitě kupte! Zatím jsem opravdu nadšená a to mi ještě určitě dlouho vydrží! Strašně bych chtěla poděkovat firmě Toaletní stolky za to, že existuje, protože bez nich by byl můj sen těžko splnitelný. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář